Yhteystiedot | FREE-Kevytyrittäjä

 

Yhteystiedot

 

  

Ota yhteyttä

Asiakaspalvelu                                            Toimisto
0203 323 45                                                                          Perhonkatu 6 A
asiakaspalvelu@freelaskutus.fi                                           00100 Helsinki 

                                                                                         

 

Toimitusjohtaja
Joonas Tuompo
joonas@freelaskutus.fi

Avainasiakaspäällikkö /Uusimaa
Kevin Laamonen
kevin@freelaskutus.fi

Myyntijohtaja /Muu Suomi
Kari Tuompo
kari@freelaskutus.fi

Yhteistyöt
Jarkko Repo
jarkko@freelaskutus.fi

Asiakaspalvelu
Veera Karttaavi
veera@freelaskutus.fi

Teknologiajohtaja
Muneer Ahmed Syed
muneer@freelaskutus.fi

Markkinointipäällikkö
Katriina Autio
katriina@freelaskutus.fi

Kokeile kevytyrittäjyyttä jo tänään!

Liittyminen on ilmaista nyt ja aina eikä velvoita sinua mihinkään. Maksat palvelun käytöstä vasta kun alat vastaanottamaan suorituksia.

Kysyttävää? Autamme mielellämme.

 asiakaspalvelu@freelaskutus.fi
 0203 323 45